tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Finanse

 Dostaną kasę

 
Wyłoniono projekty do dofinansowania na bezpośrednie wsparcie inwestycyjne w zakresie promocji produktów i procesów przyjaznych dla środowiska


Zwiększono kwoty do rozdysponowania w ramach konkursu dla Działania III. 2 Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjność przedsiębiorstw RPO Województwa Łódzkiego na lata 2007?2013, dotyczącego bezpośrednich inwestycji w przedsiębiorstwach rozumianych jako projekty inwestycyjne w tym niezbędne działania szkoleniowe i doradcze w zakresie wspierania systemów zarządzania środowiskowego oraz wdrażania najlepszych dostępnych technik. Na liście dziesięciu projektów wyłonionych do dofinansowania znalazł się także projekt złożony przez firmę PPHU Expo?Drew z Sołka. Firma na projekt wzrost konkurencyjności firmy poprzez wdrożenie ekologicznego procesu pozyskiwania energii cieplnej na potrzeby własne w wyniku spalania produkcyjnych odpadów z drzewa o wartości 1.107.000 zł wnioskowała o 529.600 zł.
Całkowita wartość projektów wyłonionych do dofinansowania wyniosła ponad 45 mln, a czego blisko 24 mln zostaną dofinansowane ze środków unijnych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (799) z dnia 2 Listopada 2012r.
W dziale Finanse dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »