tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Dopingowali Janowicza

 
Tenisiści ziemni w Zielonej Górze i Zduńskiej Woli

5 kwietnia młodzież zrzeszona w Stowarzyszeniu Tenisa Ziemnego Return Opoczno wraz ze swoim trenerem wybrała się do Zielonej Góry, by obejrzeć pojedynki singlowe pierwszego dnia rozgrywek Pucharu Davisa Polska ? RPA.
Jakub Gałwiaczek, Bartosz Koziarski, Kacper Wereszka i Maksymilian Piechna (na zdjęciu) z uwagą obejrzeli wygrany mecz Jerzego Janowicza i niestety przegrane spotkanie Łukasza Kubota. Przeprowadzając analizę obydwu meczów chłopcy porównywali swoją grę z zagraniami najlepszych polskich zawodników.
W sobotę, 6 kwietnia w okrojonym przez choroby i zmęczenie składzie ekipa ZTS Return gościła na turnieju Tenis 10 w Zduńskiej Woli. Zawody były rozgrywane systemem grupowym.
W kategorii do 9 lat jedyny nasz reprezentant, Adam Turliński pokonał w rozgrywkach grupowych sześciu innych zawodników i został zwyciezcą.
W kategorii do 10 lat swoje siły sprawdził Maksymilian Piechna. Zajął szóste miejsce.
Kacper Wereszka wygrał wszystkie mecze, chociaż niektóre po długiej i zaciętej walce. Ostatecznie wywalczył pierwsze miejsce.
Cieszy, że zawodnicy z Opoczna coraz częściej osiągają dobre wyniki w turniejach. Następny sprawdzian umiejętności opoczyńskich tenisistów nastąpi w Kędzierzynie-Koźlu 20 kwietnia.
Stowarzyszenie Return zaprasza chętnych na trening pokazowy, który odbędzie się w hali przy Zespole Szkół Prywatnych 13 kwietnia w godzinach od 12.00 do 14.00. Wstęp wolny.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (822) z dnia 12 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »