tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Dominika w piłkarskiej kadrze Polski

 
Piłka nożnaDominika Gąsieniec gra w kobiecej reprezentacji Polski do 15 latO czym już pisaliśmy, Dominika Gąsieniec to nie tylko zdolna młodziczka Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica, ale również dobrze rokująca piłkarka. Jej talent dostrzegli trenerzy reprezentacji Polski.
Udane występy w drużynie LUKS Sportowa Czwórka Radom i kadrze Mazowsza zaowocowały powołaniem do piłkarskiej reprezentacji Polski kobiet w kategorii U–15. Dominika została zaproszona na konsultację szkoleniową, która odbyła się w dniach 27–31 sierpnia w Gutowie Małym.
Drzewiczanka miała okazję trenować pod okiem selekcjonera Marcina Kasprowicza. Wystąpiła też w kończącym pięciodniowe zgrupowanie meczu kontrolnym z SMS Łódź (chłopcy z rocznika 2000), wygranym przez kadrowiczki 2:0. Wyszła w pierwszym składzie i zagrała na swojej nominalnej pozycji – środkowej rozgrywającej. Zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, co nie umknęło uwadze szkoleniowca.
Trener Kasprowicz oficjalnie zapowiedział, że Dominika zostanie powołana na listopadowe sparingi Polski z Białorusią i ma pewne miejsce w pierwszym składzie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (844) z dnia 13 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »