Dobry występ Gerlacha

Klasa okręgowa

Bardzo dobrze w meczu 24. kolejki spisali się piłkarze Gerlacha Drzewica, którzy pokonali wicelidera rozgrywek Świt Kamieńsk i to na jego boisku. Drzewiczanie objęli prowadzenie w 29. minucie po celnym trafieniu Damiana Sima. W drugiej części meczu na listę strzelców wpisał się Piotr Dąbrowski. Gospodarze zdołali strzelić gola kontaktowego w 75 minucie. Dobrze grającą defensywa Gerlacha na czele z Tomaszem Wiktorowiczem nie dała się zaskoczyć ponownie i drzewiczanie zdobyli barco cenny komplet punktów.
Zespół KS–u Poświstne nie dał rady liderowi rozgrywek Lechii Tomaszów. Porażką LKS–u Żarnów zakończył się pojedynek z niżej notowana Omegą Kleszczów II, która wystawiła do gry kilku piłkarzy z pierwszego zespołu.
Wyniki
Świt Kamieńsk – Gerlach Drzewica 1:2 (0:0)
Bramki dla Gerlacha zdobyli: Damian Sim i Piotr Dąbrowski.
Gerlach zagrał w składzie: Łukasz Tąder, Tomasz Wiktorowicz, Bartłomiej Matyja, Arkadiusz Bogucki, Łukasz Grochala, Daniel Grzybowski, Krzysztof Nowak, Damian Sim,Norbert Szczepanik,Łukasz Pacan, Piotr Dąbrowski. Na zmiany wchodzili: Jarosław Tąder, Dariusz Białek, Marcin Pomykała, Sylwester Maicki. Trener Tomasz Wiktorowicz.
KS Poświętne – Lechia Tomaszów 0:2 (0:2)
KS Poświętne zagrał w składzie: Robert Polak, Przemysław Białkowski, Piotr Kliszewski, Krzysztof Kalużny, Marek Jakubczyk, Krzysztof Krawczyk, Łukasz Lewandowski, Łukasz Spinek, Rafał Kierebiński, Karol Skowroński, Jacek Malinowski. Na zmiany wchodzili: Leszek Kośka, Witold Łaski, Piotr Szczepanik. Trener Mariusz Kościsty.
LKS Żarnów – Omega II Kleszczów 0:3 (0:2)
LKS Żarnów zagrał w składzie: Piotr Śpiewak, Marcin Wojciechowski, Tomasz Rek, Michał Rek, Krzysztof Wojdała, Rafał Gusta, Wojciech Antos, Błażej Zając, Karol Margielewski, Michał Papiernik, Tomasz Strychalski. Na zmianę wchodzili: Krzysztof Szymański, Michał Lorek. Trener Maciej Szamburski.
Pozostałe mecze
Zjednoczeni Bełchatów – Skalnik Sulejów 3:2 (2:1)
LKS Mierzyn – Szczerbiec Wolbórz 5:2 (1:0)
(Mechanik Radomsko – Astoria Szczerców 1:4 (1:2)
GUKS Gorzkowice – Concordia II Piotrków 0:0
Polonia Piotrków – KS Opoczno–Gorzałków 3:0 – walkower, zespół gości wycofał się z rozgrywek