tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Dobrana para

 

W Wojewódzkich Eliminacjach XIX edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji ?Patrol roku?, które odbyły się 21?23 sierpnia w Sieradzu i w Zduńskiej Woli (strzelanie), wzięło udział 50 zawodników, reprezentujących wszystkie komendy powiatowe i miejskie woj. łódzkiego, a wśród nich sierż. sztab. Piotr Cieślik i st. sierż. Artur Jurek. Rywalizacja pomiędzy dwuosobowymi patrolami rozgrywana była w sześciu konkurencjach: test wiedzy policyjnej, interwencje policyjne, pierwsza pomoc przedmedyczna, techniki obezwładniania, strzelanie sytuacyjne, pokonywanie policyjnego toru przeszkód.
Najlepiej wypadły patrole z KPP w Wieluniu (pierwsze miejsce), z oddziału prewencji w Łodzi (drugie miejsce) i z KPP z Tomaszowa Maz. Dwie najlepsze pary wezmą udział w finale zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w Szkole Policji w Słupsku 11?14 września. Wszystkim wyróżnionym gratulacje złożył zastępca komendanta wojewódzkiego, insp. Cezary Popławski, który wręczył puchary i nagrody pieniężne za zajęcie miejsca na podium.
Choć do Słupska nie pojedzie nasz patrol, to jednak nasi policjanci nie muszą się wstydzić. Zajęli dziewiąte miejsce wśród 25 drużyn.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (790) z dnia 31 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »