tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Dobra dla morsów

 

Choć wiosna już pokazała, jak potrafi nas dopieścić ciepełkiem i słońcem, to jednak pierwszy, majowy weekend szybko przypomniał, że do tej prawdziwie ciepłej wiosny zostało nam jeszcze trochę dni. Przed nami przecież jeszcze zimni ogrodnicy i Zośka…
Jednak są między nami miłośnicy ekstremalnych zabaw, a do takich (oczywiście, to jest mój prywatny pogląd) należą morsy, czyli miłośnicy kąpieli w zimowych warunkach. Co prawda zima już za nami, lecz temperatura wody chyba zbytnio nie odbiega od tej ze stycznia czy lutego. I to właśnie dla morsów mam dobrą wiadomość: można już się kąpać!
Państwowy powiatowy inspektor sanitarny w oparciu o wyniki badań fizykochemicznych i bakteriologicznych próbek wody pobranych 20 kwietnia ze zbiorników używanych zwyczajowo do kąpieli, stwierdza, że woda w: zbiorniku retencyjnym w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów), Zalewie Sulejowskim w Zarzęcinie (gm. Mniszków) i w zbiorniku retencyjnym w Opocznie przy ul. Wałowej, nadaje się do kąpieli i spełnia wymagania, jakim powinna odpowiadać woda w kąpieliskach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (669) z dnia 7 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »