tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Do mieszkańców Opoczna i powiatu opoczyńskiego

 
List otwarty


Z przyjemnością pragniemy państwa poinformować, iż na naszym terenie w lutym zawiązała się nowa społeczna organizacja pod nazwą: Stowarzyszenie "Pomagajmy zwierzętom". Obecnie liczy ono 20 członków, w tym 18 członków założycieli reprezentujących różne środowiska społeczne, ludzi mądrych, poważnych i odpowiedzialnych. Cele naszej działalności i sposoby ich realizacji opublikujemy w statucie na naszej stronie internetowej, która właśnie powstaje a którą przedstawimy do publicznej wiadomości w następnym wydaniu tygodnika TOP. Tam też znajdą państwo wszystkie informacje potrzebne do kontaktu z nami.
Jako nowa organizacja pragniemy nawiązać owocną współpracę z właściwymi organami samorządowymi i uprawnionymi instytucjami w naszym powiecie oraz z państwem w celu stworzenia wspólnego, racjonalnego planu działania dla dobra zwierząt i naszych mieszkańców.
Naszym działaniem pragniemy poprawić wizerunek tego typu organizacji w regionie. Będziemy służyć radą i pomocą. Jesteśmy przekonani, iż wspólnie z państwem uda nam się rozwiązać wiele lokalnych problemów w myśl zasady zgoda buduje ? niezgoda rujnuje.
Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby w nowej organizacji działać racjonalnie, zgodnie z przepisami prawa oraz z zasadami współżycia międzyludzkiego i oczywiście z państwa pomocą. Nie widzimy też przeszkód, aby działało kilka takich organizacji. Na działalność społeczną nie ma monopolu. Liczymy na państwa wsparcie i z góry dziękujemy za współpracę.

Stowarzyszenie
"Pomagajmy zwierzętom" Prezes Iwona Brzozowska


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (869) z dnia 7 Marca 2014r.
W dziale Opoczno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »