tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Dla pływaków amatorów

 
III Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Family Cup ’09

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji organizuje III Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Family Cup ’09. Zawody odbędą się w sobotę, 21 listopada na terenie pływalni MOSiR przy ul. Leśmiana 1. Udział mogą brać wszystkie chętne osoby, które nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego.
Zawody zostaną rozegrane w stylu dowolnym według klasyfikacji indywidualnej (z uwzględnieniem kategorii wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn) oraz rodzinnej. Wyścigi we wszystkich kategoriach odbywać się będą na dystansie 25 metrów, z wyjątkiem kategorii przedszkolaków - 12,5 m. Sztafeta rodzinna płynąca w następujących składach: matka, ojciec, dziecko * dziadek lub babcia, syn lub córka, wnuk lub wnuczka * rodzic lub dziadek, dziecko lub wnuk, wnuk lub wnuczka - rozgrywana będzie na dystansie 4x25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie).
Zapisy przyjmuje (do godz. 18.00 dnia poprzedzającego zawody):
Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Długa 42, 95-100 Zgierz, tel/fax. 42-719-08-52,
e-mail: mdkzgierz@o2.pl, www.mdk.miasto.zgierz.pl.
W zgłoszeniu muszą znaleźć się następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania z kodem pocztowym, numer telefonu, e-mail.
Przy zapisach będzie pobierana opłata startowa (w tym ubezpieczenie, poczęstunek i napoje): dorośli - 20 zł, dzieci (do 16 lat włącznie) - 10 zł.
Numery startowe będą wydawane w dniu zawodów od godz. 9.00, zaś start pierwszej kategorii A (rocznik 2003 i młodsi) przewidywany jest o godz. 10.30. Informacja o starcie pozostałych kategorii będzie podana w dniu zawodów przed startem najmłodszych. Zakończenie imprezy planowane jest o godz. 13.00 - 13.30.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (644) z dnia 13 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »