tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Deklarują, że zdążą

 
Gminna inwestycja w BrzustowcuHala jest już zadaszona


Od ubiegłego roku trwa budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Brzustowcu. Obiekt z pełnym zapleczem i łącznikiem powstaje między szkołą a strażnicą OSP. Jego powierzchnia użytkowa wyniesie 507,6 m2, z czego 290,6 m2 zajmie sala gimnastyczna o wymiarach 12x24 m. Hala będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Zawisza” z Radomia, które zgodnie z obowiązującym harmonogramem powinno wykonać zadanie do 30 lipca. Ze względu na długą i ostrą zimę prace przez dłuższy czas były wstrzymane, ale firma zapewnia, że zdąży. Taka deklaracja padła podczas spotkania wykonawców z władzami gminy.
Obecnie radomianie kończą roboty murowe i zadaszenie, natomiast wewnątrz budynku montują instalacje sanitarne i elektryczne. Rozpoczynają również roboty tynkarskie. Muszą się spieszyć, ponieważ wyznaczony termin upływa za cztery miesiące.
Przypomnijmy, że zadanie kosztuje 1.424.118,83 zł brutto. Gmina może liczyć na wsparcie finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki, które pokryje 30% wartości inwestycji i wyłoży ok. 450 tys. zł.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (664) z dnia 2 Kwietnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »