tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Decyzje Wydziału Gier

 
Piłka nożna


Realizując treść regulaminu rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w sezonie piłkarskim 2013/2014, Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim postanowił zweryfikować wyniki pięciu spotkań ligowych rundy jesiennej.
* Spotkanie klasy A grupy II z 5 października pomiędzy Luciążanką Przygłów a Pampolem?Hetmanem Rusiec (wynik z boiska 2:1) zostało zweryfikowane jako walkower dla Przygłowa 3:0 i 3 pkt. W drużynie Pamapol?Hetman wystąpili trzej zawodnicy, którzy nie posiadali ważnych badań lekarskich.
* Za mecz klasy B grupy I z 20 października pomiędzy LUKS Mroczków?Dzielna a IKS Inowłódz przyznano walkower drużynie z Inowłodza 3:0 i 3 pkt. Spotkanie nie odbyło się z powodu braku ważnych badań lekarskich zawodników LUKS Mroczków ? Dzielna.
* Spotkanie juniorów starszych z 20 września pomiędzy KS Paradyż a LKS Mroczków zostało zweryfikowane jako walkower dla drużyny Paradyża 4:1 i 3 pkt. Mecz został zakończony po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania LKS Mroczków (kontuzje zawodników).
* Za mecz klasy Michałowicz z 19 października pomiędzy Mechanikiem Radomsko a Atomem Januszewice przyznano walkower drużynie z Radomska 3:0 i 3 pkt. Atom nie stawił się na zawody w wyznaczonym terminie.
* Mecz klasy Kuchar grupy I z 20 października pomiędzy Piotrcowią Piotrków Trybunalski a Startem Niechcice został zweryfikowany jako walkower dla zespołu z Piotrkowa 3:0 i 3 pkt. Drużyna z Niechcic nie stawiła się na zawody w wyznaczonym terminie.
spi, pe


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »