tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Debiutanci TICO na podium

 

Podczas rozegranego w sobotę 6 marca ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego o puchar wójta gminy Rędziny koło Częstochowy, debiutujący w zawodach tańca sportowego w klasie E Maciej Kołodziejczyk i Agata Tkaczyk, zajęli trzecie miejsce. Opocznianie stanęli na najniższym stopniu podium pokonując 15 innych par w kategorii wiekowej 12-, 13-latków.
Równie dobrze spisali się pozostali tancerze TICO debiutujący w klasie E. Wśród par 10-, 11-letnich VI miejsce wytańczyli Krzysztof Kołodziejczyk - Aleksandra Piekarz. Na siódmym miejscu uplasowali się: Artur Kwapis i Marlena Stanek - kat. powyżej 15 lat oraz Krzysztof Pokrzywka i Klaudia Pietrzyk - kat. 14-15 lat. W tej ostatniej grupie na dziewiątym miejscu sklasyfikowani zostali Hubert Nieradkiewicz - Elżbieta Tkaczyk.
Dwukrotnie na siódmym miejscu ukończyli zawody taneczne w Rędzianach oraz w Ciechanowie najbardziej doświadczeni tancerze TICO - Krystian Lenart i Katarzyna Niemirska, startujący stylu standardowym, w klasie B par powyżej 15 roku życia.
W najbliższych planach zawodników Studia Tańca TICO są kolejne warsztaty taneczne pod okiem mistrzów tańca oraz starty w turniejach tańca m.in. w Stalowej Woli i w Warszawie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (661) z dnia 12 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »