tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Długi weekend

 

Przed nami kolejny, długi weekend. Tym razem należy się liczyć z faktem, że ruch na drogach będzie większy, niż zazwyczaj ? przecież rozpoczyna się Euro. Na drogach więc pojawią się nie tylko kierowcy, pragnący odpocząć gdzieś na łonie natury, ale też kibice z całej Polski i z zagranicy. Nie wiadomo, ilu może przyjechać turystów z Anglii i Irlandii, ale ? po śmiertelnym wypadku z węgierskimi motocyklistami ? radzimy uważać, po której stronie nadjeżdżającego samochodu znajduje się kierowca. Nie twierdzę, że goście z Wysp są gorszymi kierowcami, ale należy uwzględnić, że są oni przyzwyczajeni do ruchu lewostronnego, a kierowca ? siłą rzeczy ? ma ograniczone pole widzenia drogi przed sobą, gdy musi się poruszać prawą stroną drogi.
W czasie weekendu opoczyńscy policjanci wystawią większą, niż zazwyczaj liczbę patroli. Będą kontrolować prędkość i trzeźwość kierujących oraz pasy (foteliki). Najwięcej patroli można będzie spotkać w środę ? wtedy też będzie prowadzona akcja ?Alkohol i narkotyki?, w piątek oraz w niedzielę.
Przypominamy przy okazji, że od 9 czerwca obowiązywać będzie nowy taryfikator punktów karnych za wykroczenia drogowe (piszemy o tym w oddzielnym materiale).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (778) z dnia 8 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »