tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Czwartkowe spotkanie z emerytami

 
16:46 2012-10-24W czwartek, 11 października emerytowani nauczyciele i pracownicy oświaty wzięli udział w dorocznej uroczystości z okazji Dnia Edukacji NarodowejZ każdym rokiem rośnie frekwencjaInicjatywa Komisji Nauczycieli Emerytów i Rencistów, wspierana organizacyjnie i finansowo przez Urząd Gminy i Miasta, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Spotkanie w Szkole Podstawowej w Drzewicy zgromadziło ponad sześćdziesiąt osób, w zdecydowanej większości emerytowanych nauczycieli ? również tych, którzy na emeryturę odeszli całkiem niedawno.
Z nestorami gminnej oświaty spotkali się przedstawiciele władz samorządowych, nauczycielskich związków zawodowych i dyrektorzy placówek oświatowych.
Były tradycyjne podziękowania za lata pracy na rzecz młodego pokolenia, życzenia, gratulacje i kwiaty. Efektowny program artystyczny zaprezentowały dzieci z Przedszkola Samorządowego pod opiekę nauczycielek Moniki Pomykały i Marii Kaźmierczyk. Nie mogło oczywiście zabraknąć świątecznego poczęstunku.
Trzy godziny upłynęły w wyjątkowo sympatycznej i wesołej atmosferze, o co zadbała przewodnicząca emeryckiej komisji, Maria Staniszewska, prowadząc spotkanie ze swadą i humorem.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (797) z dnia 19 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »