tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Czas wigilii w Przedszkolu nr 2

 
Boże Narodzenie to czas wspólnej radości, kolędowania i biesiadowania

Kultywowanie polskich tradycji narodowych i ludowych stanowi istotny element pracy wychowawczo?dydaktycznej w Przedszkolu nr 2. O ciepłą świąteczna atmosferę dbają wszyscy pracownicy placówki.
Z początkiem grudnia zorganizowano dwa spotkania wigilijne. Pierwsze odbyło się w piątek, 9 grudnia. Uczestniczyli w nim członkopwie rady rodziców, przedstawiciele władz samorządowych oraz sponsorzy wspierającymi działalność placówki. Wszystkich powitała dyrektorka przedszkola, Alicja Jurek. Dzieci z grupy ?Kubusia Puchatka? pod opieką Ewy Sałaj przygotowały jasełka, wprowadzający wszystkich w magię świąt Bożego Narodzenia. Było to ogromne przeżycie zarówno dla zaproszonych gości jak i dzieci. Na zakończenie goście zostali obdarowani prezentami.
Drugie spotkanie wigilijne odbyło się w poniedziałek, 19 grudnia. Tym razem uczestniczyli w nim rodzice dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych. Przedszkolaki specjalnie dla nich pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały część artystyczną. Po występach wszyscy łamali się opłatkiem, składając sobie świątecznie i noworoczne życzenia. Dzieci obdarowywały swoich rodziców upominkami. Potem odbył się poczęstunek przygotowany wspólnie z rodzicami.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (754) z dnia 23 Grudnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »