tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Ciekawe kalendarze przyrodnicze

 
Gminny konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Szkoła Podstawowa w Jelni ogłosiła gminny konkurs pn. „Kalendarz przyrodniczy”. Jego główną organizatorką była nauczycielka przyrody Alicja Pecyna. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych, którzy nadesłali wiele ciekawych i oryginalnych prac.
Posiedzenie komisji konkursowej odbyło się 4 grudnia w szkole w Jelni. Prace oceniano pod kątem zgodności z tematem, estetyki wykonania a także pomysłowości autora. Prezentujemy wyniki konkursu podzielonego na dwie kategorie wiekowe.
W grupie uczniów z klas I–III pierwsze miejsce przyznano ex aequo Natalii Wrzosek (SP w Jelni) i Michałowi Larencie (SP w Drzewicy). Drugie miejsce zajął Patryk Rajtar (SP w Brzustowcu), trzecie Kamila Leszczyńska i Bartłomiej Jarząbek (oboje SP w Domasznie). Poza tym wyróżniono prace Filipa Wysockiego (SP w Drzewicy), Dominika Bogatka (SP w Jelni), Wioletty Gapys (SP w Domasznie), Agaty Pawul (SP w Drzewicy) i Zuzanny Łuckiej (SP w Drzewicy).
W kategorii kl. IV–VI pierwsze miejsce zdobyły Aleksandra Kowalska (SP w Jelni) i Marta Mandecka (SP w Brzustowcu). Drugie miejsce przyznano Mariannie i Aleksandrze Staszewskim (obie SP w Brzustowcu) natomiast trzecie Monice Tępińskiej (SP w Jelni). Wyróżnienia otrzymali: Bartłomiej Kopeć (SP w Brzustowcu), Weronika Bednarczyk (SP w Drzewicy), Patrycja Staszewska (SP w Brzustowcu), Aleksandra Szpocińska (SP w Drzewicy), Krzysztof Kuc (SP w Brzustowcu) oraz Weronika Wrzosek i Konrad Oleksik (oboje SP w Jelni).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (650) z dnia 22 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »