tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Choinkowe szaleństwo w "czwórce"

 
26 stycznia w Przedszkolu nr 4 rozpoczął się okres zabaw choinkowych i karnawałowych

Jako pierwsze zaprezentowały się maluchy, które przygotowały z pomocą opiekunek Dominiki Kupis i Anny Kmity choinkowy występ. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Publiczność z zachwytem powitała trzylatki, które przebrane zostały za laleczki i pajacyki. Przybyłych na imprezę gości powitała dyrektorka placówki, Małgorzata Bartoszek. Wyraziła radość z tak licznego przybycia osób najbliższych dla dzieciaków. Dla maluchów to bardzo istotne, by w tłumie ludzi odnaleźć wzrokiem uśmiechniętą twarz kogoś bliskiego.
Poza rodzinnym gronem na zabawę przybyła także wizytatorka łódzkiego kuratorium oświaty, Beata Szarlej, która z zainteresowaniem przyglądała się występom najmłodszych przedszkolaków. Jednak najważniejszym gościem dla maluchów był mikołaj, który z uwagą obserwował tańce i śpiewy dzieciaków, by na koniec pokazu mógł stwierdzić, czy wszystkie przedszkolaki włożyły wystarczająco wiele starań, by otrzymać od niego prezenty.
Mając taką publiczność, dzieci dały z siebie wszystko. W bajecznie przystrojonej sali zabrzmiały piosenki o choince, wierszyki o zimie i mikołaju, niewątpliwie jednak ?laleczki? najgłośniej śpiewały o strojeniu się w koraliczki. Na zakończenie wszyscy wspólnie zawtórowali: Teraz się żegnamy, za rok zapraszamy, wszystkim miłym gościom pięknie się kłaniamy! Nie zabrakło gromkich braw publiczności i owacji na stojąco. Po przedstawieniu przedszkolaki opuściły salę w towarzystwie mikołaja, który w pokoju obok rozdawał im upragnione upominki. Starszaki natomiast dały popis swoich umiejętności, prezentując się w strojach ludowych oraz szlacheckich. Do występu przygotowały dzieci Marianna Pacan i Jolanta Grygiel.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »