tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Był sobie bal...

 
Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw, nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieciKarnawałowe tańce drzewickich przedszkolaków


Tradycyjny bal karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym zorganizowano 8 lutego. Tego dnia przedszkole zamieniło się w magiczną krainę pełną księżniczek, królewiczów, wróżek i innych bajkowych postaci. Obecni byli również rodzice, którzy z dumą uczestniczyli w wesołej zabawie wraz ze swoimi pociechami.
Wszystkich uczestników balu a szczególnie przedszkolaków powitała dyrektorka placówki Anna Witczak, życząc zebranym udanej i pełnej radości zabawy. Wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkimi paczkami od sponsora, któremu serdecznie podziękowały dyrektorka oraz przewodnicząca Rady Rodziców.
Przedszkolaki bawiły się przy skocznej i rytmicznej muzyce ? dziecięcych przebojach w wykonaniu zespołu muzycznego ?Janiki?, zaproszonego z inicjatywy Rady Rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także konkursy i zabawy przygotowane przez nauczycielki. W przerwie był czas na słodki poczęstunek oraz wykonanie zdjęć w karnawałowych przebraniach.
Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości wszystkim uczestnikom balu.


Monika Urbańczyk   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (815) z dnia 22 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »