tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Budują orlikowe zaplecze

 
Gminne inwestycjeNa orliku trwa budowa zaplecza socjalnego. Mury już stojąDwie firmy przystąpiły do przetargu na budowę zaplecza socjalnego na drzewickim orliku. Korzystniejszą ofertę złożyła Spółdzielnia Rzemieślnicza "Budowlana" z Radomia, proponując cenę w wysokości 105.956,54 zł.
Dzięki temu wykonuje kolejną inwestycję na terenie gminy i miasta Drzewica. Wcześniej zrealizowała m.in. remonty strażnic w Radzicach Dużych i Strzyżowie, modernizację budynku na potrzeby WTZ oraz przebudowę sanitariatów w Przedszkolu Samorządowym.
Teraz buduje zaplecze, z którego będą korzystali użytkownicy boisk. Jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek powstaje w północno?wschodnim narożniku orlika. Pomieści magazyn sprzętu sportowego, pomieszczenie animatora oraz dwie łazienki, w tym jedną przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zostanie wyposażony w instalacje wodno?kanalizacyjną i elektryczną. Będzie ogrzewany grzejnikami elektrycznymi.
Zewnętrzne wymiary obiektu to 5,74x5,74 m. Powierzchnia zabudowy wyniesie 32,95 m2, powierzchnia użytkowa 25,12 m2 natomiast kubatura 93,91 m3.
Radomianie weszli na plac budowy kilkanaście dni temu. Trzeba przyznać, że działają w szybkim tempie. Dotychczas wykonali fundamenty, przyłącze wodno?kanalizacyjne oraz mury. Obecnie stawiają więźbę dachową. Na zrealizowanie całej inwestycji mają czas do połowy grudnia.
Dodajmy, że na okres robót orlik nie został zamknięty. Teren budowy jest ogrodzony i zabezpieczony, dlatego zajęcia sportowe odbywają się bez żadnych przeszkód.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »