tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Brawa dla Weroniki

 
Konkurs krajoznawczy "Poznajemy ojcowiznę"Laureatki eliminacji wojewódzkich z organizatorami konkursuW środę, 27 marca w oddziale PTTK w Warcie odbyło się podsumowanie wojewódzkich eliminacji konkursu krajoznawczego "Poznajemy ojcowiznę". Celem konkursu jest m.in. popularyzowanie poznawania ziemi ojczystej, jej przeszłości i dnia dzisiejszego, rozwijanie wśród dzieci i młodzieży umiejętności dostrzegania walorów krajoznawczych i kulturowych swojego regionu, dokumentowania poznawanych obiektów przy pomocy fotografii, rysunku, nagrań dźwiękowych, filmowych, wideo i innych sposobów.
Miło nam poinformować, że spośród prac wysłanych przez opoczyński oddział PTTK jedna została uznana za najlepszą w województwie. Praca pt. "Śladami przyrody ? gmina Opoczno" zajęła pierwsze miejsce w kategorii gimnazjum. Jej autorką jest Weronika Wrzosek z Gimnazjum w Wygnanowie. Uczennicą opiekuje się Lucyna Kuleta.
Dzięki wojewódzkiemu sukcesowi praca Weroniki zostanie wysłana do Zarządu Głównego PTTK w Warszawie i weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale krajowym.


Halina Kaftan   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (821) z dnia 5 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »