Blamaż Woya

IV liga

Ponad 300 fanów zebranych w sobotnie południe na trybunach paradyskiego stadionu spodziewało się wyrównanego pojedynku derbowego pomiędzy KS?em Paradyż a wiceliderem rozgrywek Woyem Bukowiec Opoczyński. Tymczasem pojedynek był wyrównany tylko do 29 minuty, kiedy to kapitan jedenastki z Paradyża Mariusz Koćmin strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Woya. Pierwsza część spotkania zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.
Po przerwie goście próbowali odrobić straty, ale niewiele zdziałali. Za to Paradyż grał jak z nut. W 63 minucie Szymon Błachowic po raz drugi pokonał Kamila Jędrzejowskiego. Kolejne dwa gole były dziełem byłego piłkarza Woya Jarosława Barana, który pojawił się na boisku w 68 minucie za Kamila Rusia. W 78 minucie Jarek zdobył gola, a siedem minut później po raz drugi trafił do bramki Woya. Już w doliczonym czasie gry wynik na 5:0 ustalił Emil Młynarczyk.
Takiego rezultatu nikt się nie spodziewał. Paradyżanie potwierdzili, że potrafią się zmobilizować kiedy potrzeba i na pewno nie powiedzieli ostatniego słowa w wyścigu o miejsce premiowane awansem do III ligi. A Woy nawet z Grzegorzem Piechną i Marcinem Mireckim w składzie nie potrafił strzelić gola honorowego.

Wyniki
KS Paradyż ? Woy Bukowiec Opoczyński 5:0
Bramki zdobyli Jarosław Baran 2, Mariusz Koćmin, Szymon Błachowicz, Emil Młynarczyk po 1.
KS Paradyż wystąpił w składzie: Krzysztof Goleń, Krzysztof Kukieła, Tomasz Majsak, Damian Telus, Michał Zieliński, Wojciech Pęczek, Szymon Waga, Daniel Jabłecki, Kamil Ruś (58 Jarosław Baran, 89 Emil Młynarczyk), Łukasz Berc, Przemysław Bińkowski, Mariusz Koćmin. Trener Zbigniew Podsiębierski.
Woy zagrał w składzie: Kamil Jędrzejewski, Paweł Mogielski, Bartłomiej Idzikowski, Stanisław Starus, Daniel Gąska, Michał Bańczyk (46 Mateusz Grałek), Jacek Pieprzyk, Łukasz Matuśkiewicz, Krzysztof Wierzba (65 Łukasz Błotnicki), Grzegorz Piechna, Marcin Mirecki. Trener Mariusz Wielgus.