tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Biesiadowali w leśniczówce

 

W czwartek, 15 września w leśniczówce w Januszewicach prezeska Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Helena Stasiak zorganizowała ognisko i pieczenie ziemniaków. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze Świetlicy Środowiskowej ?Pinokio?, uczniowie z ZSS nr 1, 2 i 3. Przy ognisko zasiadło 105 dzieciaków. Zaproszono również wychowawców świetlicy, pedagogów szkolnych oraz przedstawicieli zarządu TPD, m.in. Jolantę Zapałę, Józefę Nitę, Wiktora Biernackiego, Annę Malczewską i Marię Gradzińską.
Po dojechaniu na miejsce na uczestników czekał już specjalista służby leśnej z opoczyńskiego nadleśnictwa Piotr Stanik, który nie tylko pomógł rozpalić ognisko, ale także opowiedział, jak należy się zachowywać w lesie.
Organizatorzy wspólnie z pracownikami świetlicy przygotowali liczne zabawy, konkursy i zawody sportowe z nagrodami, m.in. konkurencje indywidualne w jedzeniu kisielu lub zjedzeniu zawieszonego na sznurku jabłka bez użycia rąk. Nie zabrakło także konkurencji sportowych.
Na koniec nadszedł czas na biesiadowanie przy kiełbasce i ziemniakach upieczonych w popiele. Ognisko wspaniale się udało, tym bardziej, że pogoda dopisała. Każde z dzieci wyraziło chęć uczestniczenia w kolejnych spotkaniach. Za naszym pośrednictwem organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli przygotować spotkanie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (741) z dnia 23 Września 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »