tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Biegowe sukcesy na dystansie 3 km

 
W niedzielę, 8 września nasi biegacze uczestniczyli w 32. Tomaszowskim Biegu im. Bronisława MalinowskiegoNa trasie Natalia Grzegorczyk
Wyjazd podopiecznych Jacka Wojtarka był możliwy dzięki pomocnej ręce, którą wyciągnął wolontariusz, wierny kibic i partner sekcji biegowej Opoczno Sport Team, Konrad Karpiński.
O godz. 11.30 odbył się start biegu na dystansie 3000 m, w którym wzięło udział 235 osób. Od samego początku w czołówce znajdowali się zawodnicy Opoczno Sport Team. Przez cały czas w pierwszej dziesiątce trzymali się Szymon Wiktorowicz i Mateusz Celak, kilka pozycji za nimi walczył Bartłomiej Świątek. Jako pierwsza wśród kobiet tempo narzucała Łucja Wiktorowicz, nieco za nią bieg kontrolowała Natalia Grzegorczyk.
Ostatecznie pierwszym naszym zawodnikiem na mecie był Szymon Wiktorowicz, zajmując 4. miejsce w kategorii wiekowej 16?19 lat. Tuż za nim dobiegł Mateusz Celak, który wywalczył piątą pozycję w tej kategorii.
Najlepszym w grupie mężczyzn do 16 lat był Bartłomiej Świątek. Pierwszą kobietą na mecie okazała się Łucja Wiktorowicz. Oczywiście zajęła też pierwsze miejsce w grupie do 16 lat. W tej samej kategorii piąta była Natalia Grzegorczyk.
? Mimo że z powodów losowych nie było mnie z zawodnikami w Tomaszowie, wyniki są świetne ? zaznacza trener Jacek Wojtarek. ? Ten sezon zapamiętam na długo. Jest naprawdę kapitalny. Wszystko szło zgodnie z założonymi wcześniej planami.
Teraz biegaczy czeka start w Opocznie. 21 września odbędzie się bieg uliczny na 3 km. ? Imprezę organizujemy z myślą o amatorach. 3 km to dystans, który każdy może ukończyć ? zaznacza Jacek Wojtarek. ? Serdecznie zapraszam zarówno na bieg jak i na wyścig rowerowy MTB Eliminator. Warto aktywnie spędzać czas!


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (845) z dnia 20 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »