Biegali w Uniejowie

Na najwyższym stopniu Jacek Wojtarek

18 października w Uniejowie odbył się III Ogólnopolski Bieg Uliczny „Do gorących źródeł” - „Sanus per aquam - zdrowie przez wodę”. Bieg na dystansie 10 km cieszy się bardzo dużą popularnością wśród biegaczy z całej Polski. W imprezie wzięło udział 495 zawodników, z czego 307 osiągnęło metę.
Zwyciężył Michał Kaczmarski reprezentujący WRS Grunwald Poznań. Dobre wyniki osiągnęli zawodnicy z Opoczyńskiego.
30. miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 16-19 lat zajął Jacek Wojtarek (Agrobar Sitowa) z czasem 37 min. i 17 s.
61. w klasyfikacji generalne i 5. w kategorii 16-19 lat był Witold Baranowski (Sobawiny).
97. miejsce w klasyfikacji generalnej i 21. w kategorii 20-30 lat wywalczyl Michał Frączek (Grupa Grembud).

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (641) z dnia 23 Października 2009r.