tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Firma MATA-DACH Mateusz Łaski
oferuję ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Będzie szatnia w Bielowicach

 

Urząd Miejski ogłosił przetarg na budowę szatni przy boisku sportowym w Bielowicach. Budynek ma zostać wybudowany i wyposażony do końca listopada.
W ramach inwestycji w Bielowicach powstanie murowany jednokondygnacyjny budynek wolno stojący. Zostanie on pokryty blachą i docieplony z zewnątrz. Będzie przeznaczony do czasowego przebywania ludzi w czasie rozgrywek sportowych i będzie służył głównie do przebierania się zawodników. W budynku znajdą się pokój sędziów, pokój biurowy, pomieszczenia higieniczno–sanitarne, magazyn sprzętu sportowego, dwie szatnie dla zawodników, umywalnie z natryskami oraz magazyn na środki czystości, a także sanitariaty dla kibiców, przystosowane również dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek zostanie wyposażony w niezbędne meble – biurko, krzesła, ławki, wieszaki oraz szafki na sprzęt sportowy. Zagospodarowany zostanie również teren wokół szatni.
Otwarcie ofert planowane jest na 10 maja. Kryterium wyboru oferty jest najniższa cena. Przypomnijmy, że w wieloletnim programie inwestycyjnym na budowę i wyposażenie szatni w Bielowicach zapisano 745 tys. zł. Władze gminy planują pozyskać na ten cel ze środków unijnych, w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (669) z dnia 7 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »