tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Będzie przedszkole w Radzicach

 

W Szkole Podstawowej w Radzicach zostanie utworzony Opoczyński Ośrodek Przedszkolny. Jest to inicjatywa fundacji „Dar dla potrzebujących”, która nawiązała współpracę ze szkołą oraz Urzędem Gminy i Miasta. Przedsięwzięcie finansuje Unia Europejska.
Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie internetowej gminy, do ośrodka mogą uczęszczać dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zajęcia będą prowadzone bezpłatnie od poniedziałku do piątku według programu pracy Fundacji Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego z Warszawy, opartego na metodzie projektów badawczych. Dzieci mają mieć zapewnioną opiekę psychologa i logopedy oraz zajęcia z rytmiki a rodzice bezpłatny udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów Fundacji Komeńskiego.
Szkoła już udostępniła pomieszczenie, które zostanie wyposażone w nowoczesne meble, pomoce dydaktyczne, plastyczne oraz książki. Urządzony będzie również plac zabaw.
Pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące zapisów dzieci do przedszkola odbędzie się we wtorek, 23 marca o godzinie 15.30 w szkole.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (662) z dnia 19 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »