tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Firma MATA-DACH Mateusz Łaski
oferuję ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Będą zmiany

 


Już od popołudniowych godzin w środę 31 października, do piątku, 2 listopada, obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu na opoczyńskich ulicach w pobliżu cmentarzy. Choć ostateczne decyzje zapadną w piątek, 26 października, to już gotowe są projekty tych zmian ? i wszystko wskazuje, że oba projekty będą przyjęte.
Pamiętajmy więc, by nie jeździć na pamięć, lecz wg znaków drogowych!
Projekty zmian organizacji ruchu określają, że: ul. Graniczna będzie jednokierunkowa na odcinku od Partyzantów do Inowłodzkiej, ul. Kwiatowa ? jednokierunkowa od starostwa do ul św. Marka. Również ul. Moniuszki ruch odbywać się będzie jednokierunkowo, od Garncarskiej do Staromiejskiej.
Gdyby ktoś chciał sprawdzić, jakie będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchu w okresie Wszystkich Świętych, można to będzie zobaczyć na stronie Urzędu Miasta (po niedzieli).
Przy okazji apelujemy do wszystkich pieszych: bądźcie widoczni na drodze. W te szczególne dni miejcie przy sobie cokolwiek odblaskowego lub choćby małe źródło światła. Naprawdę trudno jest po zmroku zobaczyć pieszego przechodzącego przez jezdnię, gdy ten zlewa się z otoczeniem, a twarz ma zasłoniętą, np. wiązanką jedliny. Kierowcom już chyba nie musimy przypominać, by w pobliżu cmentarzy zwalniali do 20 km/h, mieli oczy dookoła głowy i dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla innych, niedoskonałych kierowców.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (798) z dnia 26 Października 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »