tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Będą radzić powiatowi

 

Na wtorek, 29 grudnia zwołano XXXII w obecnej kadencji sesję Rady Powiatu. Posiedzenie będzie podzielone na dwie części.
Najpierw władze powiatu wręczą doroczną nagrodę starosty za osiągnięcia w dziedzinie kultury oraz wyróżnią osoby nominowane do tej nagrody w latach 2007–2009. Wg naszych informacji otrzyma ją Jan Siempiński z Telewizji Lokalnej. Kolejny punkt uroczystości zakłada podsumowanie tegorocznych osiągnięć sportowych.
Porządek głównej części obrad, oprócz stałych punktów, przewiduje podjęcie uchwał w sprawach: * uchwalenia budżetu powiatu na 2010 r. * zmian w budżecie na 2009 r. * przyjęcia programu współpracy powiatu opoczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami upoważnionymi do prowadzenia działalności pożytku publicznego na 2010 r. * zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli w szkołach i placówkach prowadzonych przez powiat opoczyński na 2009 r. i ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobieranych przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli oraz specjalności i form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane * w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność starosty opoczyńskiego * w sprawie przyjęcia planów pracy stałych komisji Rady Powiatu na 2010 r. * planu pracy Rady Powiatu na 2010 r.
Początek sesji o godz. 10.00.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (650) z dnia 22 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »