tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Będą poprawiać maturę

 
Maturzyści, którzy w tym roku nie zdali jednego z egzaminów maturalnych, w tym miesiącu będą mieli okazję zdać egzamin poprawkowy

Egzaminy poprawkowe pisemne odbędą się we wtorek, 23 sierpnia o godz. 9.00, a egzaminy ustne rozpoczną się w poniedziałek, 22 sierpnia i potrwają do piątku, 26 sierpnia. Egzaminy poprawkowe uczniowie będą zdawać w swoich macierzystych placówkach.
Maturzyści przystępujący do egzaminu poprawkowego będą zdawać tylko jeden przedmiot, ten którego nie zaliczyli. Jeśli, ktoś nie zdał więcej niż jednego egzaminu, maturę będzie mógł zdawać dopiero w przyszłym roku w maju.
W naszym powiecie jeszcze raz do egzaminu dojrzałości przystąpi blisko 60 uczniów. W większości będą poprawiać egzamin pisemny. W ZSP nr 1 do egzaminu poprawkowego przystąpi 44 uczniów, w większości są to absolwenci z lat ubiegłych. Zdecydowana większość, bo aż 40 osób będzie poprawiać egzamin z matematyki. W ZSO do poprawki przystąpi ośmiu uczniów. Sześciu uczniów z LO będzie poprawiać matematykę, a dwoje uczniów liceum profilowanego jeszcze raz napisze egzamin z języka angielskiego. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy do poprawki przystąpi 6 maturzystów, którzy w większości będą poprawiać matematykę. Tylko jeden uczeń jeszcze raz napisze maturę z języka angielskiego. Życzymy powodzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (734) z dnia 5 Sierpnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »