tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Będą poprawiać maturę

 
Maturzyści, którzy w tym roku nie zdali jednego z egzaminów maturalnych, w tym miesiącu będą mieli okazję zdać egzamin poprawkowy

Egzaminy poprawkowe pisemne rozpoczną się w poniedziałek, 23 sierpnia o godz. 9.00, a egzaminy ustne w czwartek, 19 sierpnia i potrwają do środy, 25 sierpnia. Egzaminy poprawkowe uczniowie będą zdawać w swoich macierzystych placówkach.
Maturzyści przystępujący do egzaminu poprawkowego będą zdawać tylko jeden przedmiot, ten którego nie zaliczyli. Jeśli ktoś nie zdał więcej niż jednego egzaminu, maturę będzie mógł zdawać dopiero w maju przyszłego roku.
W powiecie do ponownego egzaminu dojrzałości przystąpi ponad 50 uczniów. W większości będą poprawiać egzamin pisemny. W ZSP nr 1 język polski, matematykę, geografię i język angielski, jeszcze raz będzie zdawać 21 uczniów. Są to uczniowie liceum, technikum i liceum profilowanego. W ZSO do poprawki przystąpi 15 uczniów, z czego 4 osoby z liceum profilowanego. W Zespole Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym egzamin jeszcze raz napisze 12 uczniów. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy do poprawki przystąpi 3 maturzystów, w tym jeden uczeń technikum. Będą poprawiać pisemnie język polski i biologię. Jeden z uczniów jeszcze raz będzie zdawał egzamin ustny z języka angielskiego. Życzymy powodzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 33 (684) z dnia 20 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »