tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 "Barwy jesieni" podsumowane

 
W poniedziałek, 5 listopada w MDK odbyło się uroczyste podsumowanie szóstej edycji konkursu plastycznego "Barwy jesieni", którego inicjatorką jest instruktorka plastyczka, Lidia Stanek

Na konkurs zgłoszono aż 498 prac i, co bardzo cieszy instruktorkę, co roku napływa ich coraz więcej. Poziom prac był wysoki a wyróżniono przede wszystkim prace wykonane tradycyjnymi technikami, tj. malowane i rysowane. Udział w konkursie wzięło 21 szkół i przedszkoli, 56 nauczycieli przygotowywało uczniów do uczestnictwa. Jury w składzie: przewodnicząca Lidia Stanek oraz Aleksandra Mlonka i Bożena Stodulska, przyznało 40 nagród w sześciu kategoriach, od przedszkolaków po licealistów. Komisja odrzuciła osiemnaście prac nie spełniających wymogów określonych w regulaminie.
W kategorii przedszkola i klasy zerowe nagrodzono: Agatę Oleś z ZS Prywatnych, Julię Szpocińską z Przedszkola nr 6, Amelię Pietrzyk z Przedszkola nr 5, Martynę Drabik z Przedszkola nr 2, Weronikę Zalegę z Przedszkola nr 8, Annę Wojtaszczyk z Przedszkola nr 4, Darię Kowalczyk z SP w Libiszowie, Hannę Rożenek z ZSS nr 1, Pawła Mastalerza z SP w Ogonowicach, Patrycję Bojarską z SP w Woli Załężnej.
Spośród uczniów klas I?III, nagrodzono: Igę Kowalską z ZS Prywatnych, Otylię Galicką z SP w Bukowcu Opoczyńskim, Monikę Kołodziejczyk z SP w Kruszewcu, Jakuba Rogulskiego i Małgorzatę Pachciarek z ZSS nr 2, Amelię Pręcikowską z SP w Dzielnej, Katarzynę Karpińską z ZS im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym, Karolinę Biskup z ZSS nr 1, Maję Dudek z ZSS nr 2, Mikołaja Strzeleckiego z SP w Ogonowicach.
W kategorii, klas IV?VI, nagrody otrzymali: Dominika Walasik i Klaudia Listopadzka z ZSS nr 1, Paulina Malinowska z SP w Libiszowie, Weronika Głąbińska z SP w Kraśnicy, Natalia Kowalczyk z SP w Modrzewiu, Julia Wereszka i Patrycja Piekarska z ZSS nr 1, Aleksandra Madej z SP w Bielowicach.
Wśród gimnazjalistów nagrodzono: Aleksandrę Michałowicz i Paulinę Koperę z ZS w Mroczkowie Gościnnym, Natalię Ziębę z ZS w Bukowcu Opoczyńskim, Jakuba Ignerowicza, Paulinę Piątkowską i Lidię Pawlak z ZSS nr 2, Kingę Klemińską z ZSS nr 1.
Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych nagrody otrzymały Paulina Gajowiak i Paulina Kupis z ZSP nr 1.
W kategorii szóstej nagrody otrzymali uczniowie z ZS im. Jana Brzechwy: Szymon Borowski, Przemysław Cieślikiewicz i Katarzyna Jóźwik.
Zwycięzcom wręczono nagrody rzeczowe i dyplomy.
Laureatom gratulujemy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (800) z dnia 9 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »