tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Barciś rozdał prezenty

 
Fundacja pomocy dzieciom i młodzieży „Uwolnij marzenia” sprawiła mnóstwo radości uczniom dwóch szkół podstawowych z terenu gminy DrzewicaAktor wręcza plecaki dzieciom z Jelni…


Środa, 5 stycznia 2011 roku będzie ważną datą w historii szkół podstawowych w Jelni i Brzustowcu. Tego dnia obie placówki odwiedzili przedstawiciele warszawskiej fundacji „Uwolnij marzenia”, która zajmuje się pomocą dzieciom i młodzieży w zakresie edukacji, rozwijania talentów sportowych i artystycznych, ochrony zdrowia i ogólnego rozwoju.
Do Jelni i Brzustowca przyjechała czteroosobowa delegacja na czele z prezesem Rafałem Tuchanowskim oraz znanym aktorem Arturem Barcisiem, który współpracuje z fundacją podobnie jak wielu innych artystów i ludzi nauki. Goście nie przybyli z pustymi rękoma. Mieli ze sobą świąteczno–noworoczne prezenty dla wszystkich uczniów – plecaki wypełnione książkami, maskotkami i słodyczami.
Wizyty w obu szkołach przebiegały w miłej i luźnej a jednocześnie świątecznej atmosferze. Najpierw uczniowie prezentowali bożonarodzeniowe występy, a później z wypiekami na twarzy odbierali prezenty. W rolę mikołaja wcielił się oczywiście Artur Barciś. W Jelni przekazał czterdzieści plecaków, w Brzustowcu pięćdziesiąt dziewięć, sprawiając uczniom wiele radości.
Nie zabrakło podziękowań od dyrektorek, pamiątkowych zdjęć oraz autografów, a podczas spotkania w Brzustowcu, kończącego wizytę w gminie Drzewica, całej serii pytań, głównie do aktora.
Trzeba przyznać, że Artur Barciś okazał się bardzo sympatycznym i wesołym człowiekiem, mającym świetny kontakt z dziećmi. Swoim małym przyjaciołom życzył, aby spełniali swoje marzenia. Jak przyznał, sam pochodzi z niewielkiej miejscowości, co jednak nie przeszkodziło mu w osiągnięciu tego, o czym zawsze marzył.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (705) z dnia 14 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »