tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Barbie talent show

 

Pod takim hasłem w czwartek, 23 września w sali widowiskowej MDK odbył się casting dla dzieci. Swoich sił próbowało 13 dziewczynek, najmłodsza miała 4 lata.
Wszystkie dzieci wykonywały jedną, taką samą piosenkę zatytułowaną „Bądź kim chcesz”. Piosenkę w wersji pełnej, z linią melodyczną oraz teledyskiem karaoke, można było znaleźć na konkursowej stronie internetowej, dlatego każde dziecko mogło się wcześniej przygotować.
Dzieciaki śpiewały dwa razy. Najpierw dla pozbycia się tremy na próbę, a druga wersja była już nagrywana. Wszystkie nagrania, po wykonaniu niezbędnej obróbki, zostaną przekazane organizatorowi castingu.
Kampania ma promować talenty muzyczne dzieci i wspierać ich marzenia. Trzy najlepiej śpiewające dziewczynki, w nagrodę nagrają piosenkę konkursową w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie, która na przełomie listopada i grudnia emitowana będzie w dziecięcej stacji TV. Odbędą także kilkudniowe szkolenie wokalne w warszawskiej Warsztatowej Akademii Musicalowej. Informacje o zwyciężczyniach zostaną opublikowane na internetowej stronie konkursowej.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (690) z dnia 1 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »