tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Bankowcy znowu górą

 
Finał Opoczyńskiej Ligi Tenisa Stołowego o puchar burmistrza OpocznaNajlepsze zespoły ligi


W ramach akcji „Popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Opoczna” od listopada 2010 roku trwały rozgrywki Opoczyńskiej Ligi Tenisa Stołowego. Ich organizatorami byli Karol Tyka, Jerzy Wiśniewski, Ernest Duda oraz Dariusz Lewandowski.
W lidze rywalizowało osiem zespołów. Do czołowej czwórki awans uzyskały: z pierwszego miejsca Sekcja Bankowa PKO BP (skład: Ernest Duda, Mariusz Soduła, Dariusz Głobiński, Jan Szymański, Andrzej Nieć), z drugiego Wełnotex (Karol Tyka, Jerzy Wiśniewski, Roman Żurawski, Tadeusz Kałwiński, Leszek Marszałek), z trzeciego Opocznianie (Dariusz Lewandowski, Waldemar Wilk, Leszek Stańczyk, Grzegorz Krogulec) a z czwartego PKS Renciści (Zdzisław Gołębiowski, Grzegorz Adamczyk, Krzysztof Grzybek, Piotr Jóźwik, Krzysztof Kaniewski).
Finaliści spotkali się 6 lutego w hali sportowej ZSO, by rozegrać mecze decydujące o ostatecznej kolejności w lidze. Zgodnie z regulaminem rozegrano dwa półfinały, w których zagrały Wełnotex z Opocznianami oraz Sekcja Bankowa z PKS–em Renciści.
Zgodnie z przewidywaniami drużyna Wełnoteksu (sponsorem jest Jerzy Lesiak, właściciel firmy Wełnotex) wygrała z Opocznianami, natomiast Bankowcy również łatwo pokonali PKS Rencistów. Tak więc w meczu o trzecie miejsce zagrały ekipy Opocznian i PKS–u Renciści. Lepsi okazali się Opocznianie, wygrywając 11:5. W wielkim finale górą byli Bankowcy, którzy podobnie jak w ubiegłym roku pokonali Wełnotex wynikiem 10:6.
Organizatorzy serdecznie dziękują burmistrzowi Janowi Wieruszewskiemu za wsparcie finansowe przy organizacji imprezy oraz za puchary. Dziękują również dyrektorce ZSO Małgorzacie Mróz–Dudzie za udostępnienie hali. Na zakończenie serdecznie zachęcają wszystkich do udziału w trzeciej edycji ligi, która rozpocznie się w październiku. Jeżeli znalazłyby się drużyny o różnym przekroju wiekowym, można by pomyśleć o zorganizowaniu dwóch równorzędnych rozgrywek.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (710) z dnia 18 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »