tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Balowali do rana

 
Wytworny polonez i szalona zabawa do białego rana – tak wyglądał sobotni bal studniówkowy w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Sezon studniówkowego szaleństwa w Opocznie rozpoczęli tegoroczni maturzyści z ZSO. W sobotę, 8 stycznia o godz. 19.00 rozpoczął się bal, w którym uczestniczyło około 500 osób.
Wszystkich przybyłych gości, nauczycieli, rodziców oraz tegorocznych abiturientów powitała dyrektorka ZSO Małgorzata Mróz–Duda. W krótkich przemówieniach goście życzyli młodzieży wspaniałej zabawy, a w maju powodzenia na maturze.
Po wypowiedzeniu słów „Poloneza czas zacząć” czterdzieści osiem par, pięknych panien i przystojnych kawalerów, zatańczyło poloneza. W tym roku układ taneczny przygotowali nauczyciele placówki Izabela Jaciubek, Edyta Świderska i Robert Wodasiński. Trud pracy maturzystów i nauczycieli został nagrodzony gromkimi brawami.
Po wykonaniu tego najważniejszego podczas tego wieczoru tańca, balowicze rzucili się w wir zabawy do białego rana. Młodzież bawiła się przy dźwiękach zespołu „Prokar”. Przez całą noc były tylko dwie przerwy. A zabawa odbywała się w pięknie przystrojonych korytarzach. Uczniowie udekorowali również swoje klasy, by tego wyjątkowego wieczoru bawić się w pięknej oprawie. Dzień po studniówce młodzież miała okazję poszaleć jeszcze na poprawinach. A potem przyszedł czas na porządki. Klimat studniówki jak zawsze był niepowtarzalny. Kolejny bal dopiero za rok.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (705) z dnia 14 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »