tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Bal karnawałowy i walentynki

 
W czwartek, 7 lutego Szkoła Podstawowa w Drzewicy została opanowana przez rycerzy, księżniczki i inne bajkowe postaci. Byli to przebrani uczniowie klas I?III, którzy z wielkim zaangażowaniem przygotowali się do balu karnawałowego. Starsi też mieli moc atrakcjiBal karnawałowy z udziałem uczniów klas I?III


Zabawa ostatkowa młodszych uczniów została zorganizowana przez dyrekcję szkoły we współpracy z Radą Rodziców i Ośrodkiem Kultury Gminy i Miasta. Rozpoczęła się wspólnym tańcem w rytmie zumby i trwała nieprzerwanie kilka godzin.
Dzieci z wielką radością włączały się do zabawy i konkursów organizowanych przez instruktorów Ośrodka Kultury. Brały też udział w warsztatach plastycznych.
Tego samego dnia po południu bawili się uczniowie klas IV?VI. Ich zabawa miała zabarwienie walentynkowe. Podczas przerw w dyskotece rozdawano wykonane przez uczniów walentynki. Zostały ogłoszone wyniki i rozdane nagrody w konkursie na najpiękniejszą kartkę walentynkową.
Zarówno podczas balu przebierańców, jak i zabawy starszych dzieci dużą pomocą wykazali się rodzice. W wielu klasach zorganizowali poczęstunek, a że był tłusty czwartek, nie zapomnieli o pączkach.
Na uczniów czekała jeszcze jedna niespodzianka. Na zakończenie dzieci otrzymały paczki słodyczy ufundowane i przygotowane przez Radę Rodziców.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »