tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Bajkowo dla dzieciaków

 
Uśmiechniętego słońca, ogromnego całusa od mamy i taty, furę prezentów, wielkiej zabawy i radości tego wszystkim dzieciom życzyła Józefa Nita w imieniu Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Okazją do życzeń było spotkanie zorganizowane w czwartek, 27 maja w Miejskim Domu Kultury, gdzie młodzież z koła teatralnego działającego przy ZSP nr 1 zaprezentowała spektakl teatralny z okazji Dnia Dziecka. Sala widowiskowa wypełniona była po brzegi. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielek Izabeli Kowalczyk i Jolanty Studnickiej przygotowali bajkę Hansa Christiana Andersena „Królowa śniegu”.
Inicjatorem spotkań już od kilku lat jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci współpracujące z placówką. Spektakl obejrzały przedszkolaki z „czwórki” i „szóstki” oraz najmłodsi uczniowie opoczyńskich podstawówek. Zainteresowanie było tak duże, że przedstawienie odbywało się w dwóch turach.
Bilety wstępu kosztowały symboliczne 2 zł. Dzięki temu udało się zebrać 1364 zł, które zostaną przekazane na zorganizowanie w lipcu wycieczki dla dzieci z rodzin potrzebujących.
Za naszym pośrednictwem zarząd TPD dziękuje młodzieży za zaangażowanie i występ przed bardzo wymagającą, ale jakże wdzięczną publicznością. Swoje podziękowanie kieruje także w stronę nauczycielek, które przygotowały członków koła teatralnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (673) z dnia 4 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »