tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Artystycznie o pracy strażaków

 
W piątek, 7 stycznia w sali konferencyjnej UGiM odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” zorganizowane przez Zarząd Miejsko–Gminny ZOSP RP w Drzewicy

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk. Tematyka obejmuje udział jednostek straży pożarnych w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej i kulturalnej, akcjach ratowniczo–gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz historię pożarnictwa.
Na konkurs napłynęło około czterdziestu prac, których oceną zajęła się komisja w składzie: Renata Larenta (przewodnicząca), Wiesława Reruch, Anna Pietrasik, Marian Kłobucki i Marian Czarnecki. Jury wybrało laureatów w czterech kategoriach wiekowych.
W grupie przedszkoli najwyżej oceniono pracę Julii Borowieckiej. Drugie miejsce zajął Kacper Stępień, trzecie Zuzanna Stępień. Wyróżnienia otrzymali Martyna Pawul i Bartłomiej Cieślak. Wszystkie dzieci uczęszczają do Szkoły Podstawowej w Krzczonowie.
W kategorii klas I–III szkół podstawowych pierwsze miejsce przyznano Marlenie Nowak (SP w Radzicach), drugie Michałowi Larencie a trzecie Filipowi Wysockiemu (SP w Drzewicy). Wyróżniono prace Julii Walasik i Martyny Matysiak (SP w Drzewicy).
W grupie klas IV–VI pierwsze miejsce zajął Wiktor Witoń (SP w Radzicach) a drugie jego szkolna koleżanka Wioletta Madej. Trzecia lokata przypadła w udziale Emilii Pomykale z Drzewicy. Na wyróżnienia zasłużyli Igor Pietrasik (SP w Drzewicy) i Patrycja Dziurzyńska (SP w Radzicach).
Wśród gimnazjalistów zwycięstwo przyznano Magdalenie Białek. Drugie miejsca zajęła Anna Bohdziewicz, trzecie Sylwia Fornalczyk. Wyróżnienia otrzymały Weronika Bednarczyk i Katarzyna Bohdziewicz.
Zgodnie z tradycją, laureaci eliminacji otrzymają nagrody podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. A już 13 stycznia ich prace wezmą udział w powiatowym etapie konkursu, który zostanie zorganizowany w Opocznie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (705) z dnia 14 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »