tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Artystyczna młodzież

 

We wtorek, 1 grudnia w sali widowiskowej MDK odbył się szósty przegląd dorobku artystycznego szkół ponadgimnazjalnych powiatu opoczyńskiego. Publiczności najbardziej podobał się program zaprezentowany przez uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym.
W przeglądzie zaprezentowały się cztery placówki: uczniowie ZSP nr 1 wystąpili z programem „Telewizjo, daj się lubić”, młodzież z ZSO zaprezentowała program zatytułowany „Chodź, człowieku, coś ci powiem”, grupa z ZSP w Drzewicy pokazała profilaktyczne „Jedno piwko”, a uczniowie z mroczkowskiego ZSR przedstawili „Dziadową składankę” i ten właśnie program najbardziej spodobał się widzom, którzy większością głosów przyznali uczniom ZSR nagrodę publiczności.
Wszystkie programy obejrzało również jury, złożone z nauczycieli poszczególnych placówek - Anny Waśkiewicz z ZSO, Kamili Biniek z ZSP nr 1, Jana Dębowskiego z ZSR i Kamila Ferensztajna z ZSP w Drzewicy - a także przedstawiciela starostwa, które przegląd organizowało, Elżbiety Kossowskiej-Majkut z wydziału oświaty. Jury przyznało 15 nagród indywidualnych. Za talent muzyczny nagrodzono Piotra Wolskiego z ZSP w Drzewicy i Dominika Gawędę z ZSP nr 1, za talent konferansjerski Milenę Jędrzejewską z ZSO i Pawła Mazura z SLO, za talent aktorski Dawida Dąbrowskiego z ZSR i Ernesta Balasińskiego z ZSP w Drzewicy, za talent wokalny Marcina Szczurskiego z ZSO i Natalię Pomykałę z ZSP w Drzewicy, za talent kabaretowy Andrzeja Stępnia z ZSR i Piotra Bajerowskiego z ZSO, a za talent taneczny Katarzynę Zalegę i Michała Krawczyka z ZSO oraz w kategorii talentów nowo odkrytch Jagodę Michałowską z ZSR oraz Katarzynę Płuciennik i Annę Bugałę z ZSP nr 1.
Poza nagrodą publiczności oraz nagrodami indywidualnymi wszystkim uczestnikom przeglądu wręczono również nagrody za udział. Nagrodzono też nauczycieli, którzy przygotowali młodzież, a szkołom przekazano pamiątkowe dyplomy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (647) z dnia 4 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »