tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Art–Kom wysoko w Przysusze

 
Przysuska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

Już po raz dwunasty prowadzone są rozgrywki Przysuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W bieżącej edycji występuje jedenaście amatorskich zespołów, które rywalizują ze sobą od 12 listopada.
Jedną z najlepszych teamów ligi jest opoczyński Art–Kom. Po rozegraniu fazy grupowej drużyna zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach.
W dotychczasowych meczach opocznianie uzyskali następujące wyniki:
Team Woźniak & Kołodziejczyk – Art–Kom Opoczno 2:1 (25:22, 21:25, 18:20)
Art–Kom Opoczno – UKS Olimp Szydłowiec 2:0 (25:22, 25:20)
Tygryski Huberta – Art–Kom Opoczno 2:1 (19:25, 25:22, 15:13)
Art–Kom Opoczno – Orlik Przytyk 2:1 (25:20, 23:25, 15:10)
Future Team – Art–Kom Opoczno 0:2 (23:25, 15:25)
Art–Kom Opoczno – Prymus Wolanów 0:2 (22:25, 24:26)
ULKS Ogólniak Lewiatan – Art–Kom Opoczno 0:2 (26:28, 33:35)
PG Przysucha – Art–Kom Opoczno 0:2 (16:25, 22:25)
Tompex Skrzyńsko – Art–Kom Opoczno 0:2 (20:25, 20:25)
Art–Kom Opoczno – Oskar Pierrot 2:0 (25:16, 25:23)

Tabela
W kolejnych rubrykach: miejsce, drużyna, rozegrane mecze, punkty, sety, małe punkty
1. Prymus Wolanów 10 24 17:5 515:421
2. Art–Kom Opoczno 10 22 16:7 545:485
3. Team W&K 10 21 18:9 588:517
4. Tygryski Huberta 10 21 16:8 524:465
5. Olimp Szydłowiec 10 20 15:8 510:456
6. Ogólniak–Lewiatan 10 18 15:10 540:502
7. Future Team 10 12 10:14 478:506
8. Tompex Skrzyńsko 10 9 7:15 413:489
9. Orlik Przytyk 10 8 7:17 416:538
10. PG Przysucha 10 6 5:18 445:486
11. Oskar Pierrot 10 4 4:19 420:523
Drużyna Art–Kom występuje w składzie: Hubert Franczak (kapitan), Jarosław Auguścik, Mirosław Murawiec, Piotr Koćmiel, Rafał Czyż, Marcin Czyż, Paweł Franczak, Dariusz Natkański, Michał Jóźwik, Adrian Pyzia, Michał Gorzeń.
Cztery najlepsze drużyny awansowały do turnieju finałowego i będą walczyć o ostateczne zwycięstwo w lidze.

Turniej finałowy zostanie rozegrany 4 marca według następującego terminarza:
Półfinały
16.15 Art–Kom Opoczno – TeamWoźniak & Kołodziejczyk
17.15 Prymus Wolanów – Tygryski Huberta
18.15 mecz o trzecie miejsce
19.15 finał
20.15 zakończenie XII edycji rozgrywek PALPS


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »