tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Anioły po raz szósty

 

?Anioły Bożego Narodzenia? to tytuł konkursu zorganizowanego przez Mirosławę Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej w Kraśnicy, trwającego od 12 do 19 grudnia, a jego podsumowanie odbyło się 10 stycznia. Do konkursu przystąpili uczniowie z SP w Libiszowie, Woli Załężnej, Modrzewiu, Kruszewcu, Bielowicach, ZSS nr 2 i Kraśnicy. Nadesłano 22 prace i wszystkie były bardzo ciekawe, gdyż do ich wykonania użyto piórek, bibuły, różnorodnych papierów, masy solnej, styropianu oraz dużo własnej wyobraźni. Niestety, były i niezgodne z regulaminem i takich nie oceniano.
Prace oceniane były przez rodziców, nauczycieli i uczniów, a przyznane wyróżnienia podzielono na dwie kategorie:
w pierwszej kategorii klas 0?III wyróżnienia otrzymali: Maciej Pietras (SP w Bielowicach), Wiktoria Kopera (SP w Libiszowie), Mikołaj Puchała (SP w Kraśnicy) i Jakub Fiderek (SP w Kraśnicy). W kategorii klas IV?VI wyróżnieni odebrali: Witold Adamczyk (SP w Libiszowie), Aleksandra Nowak (SP w Modrzewiu), Aleksandra Wijata (SP w Bielowicach) i Weronika Gąbińska (SP w Kraśnicy).
Wszyscy uczniowie, którzy nadesłali prace na konkurs otrzymali dyplomy uczestnictwa i maskotkę, a wyróżnione osoby dyplomy i nagrody rzeczowe a opiekunowie otrzymali podziękowania.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »