tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Akropol młodym zdolnym

 

Do poniedziałku, 14 marca uczniowie trzecich klas gimnazjów w całej Polsce mogą składać zgłoszenia na stypendia „Akropol” Edukacyjnej Fundacji Czerneckich. Wsparcie skierowane jest do uczniów mieszkających na terenach wiejskich, spełniających kryterium socjalne (do 750 zł na osobę w rodzinie), którzy w pierwszym semestrze trzeciej klasy gimnazjum uzyskali średnią ocen minimum 4,0. Aby stać się stypendystą EFC wystarczy spełniać wymienione warunki, wysłać swoje zgłoszenie i przejść pozytywnie proces rekrutacji.
„Akropol” to największy prywatny program stypendialny w Polsce. Przeznaczony jest dla zdolnych licealistów pochodzących z terenów wiejskich o trudnej sytuacji finansowej. W jego ramach finansowane są zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie trzyletniej nauki w liceum, uczestnictwo w kursach i szkoleniach, wycieczki do kin i teatrów, wyjazdy wakacyjne i zimowe, pomoc w przygotowaniu do konkursów, podręcznik i dodatkowe pomoce do nauki oraz wsparcie koordynatorów wojewódzkich Fundacji.
Obecnie stypendia pochodzą wyłącznie z darowizny fundatora, Andrzeja Czerneckiego, byłego właściciela firmy produkcyjnej HTL, który na ciągłość realizacji programu przeznaczył 60 mln euro. Fundacja pozyskiwać też będzie partnerów zewnętrznych, aby otoczyć stypendystów EFC możliwie najlepszą opieką.
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, regulamin programu oraz formularze są dostępne na stronie www.efc.edu.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »