tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 A pacjenci marzną...

 

Tym razem sprawę zgłosiła nam rodzina jednego z pacjentów oddziału płucnego, który mieści się w oddzielnym nieocieplonym budynku. - W budynku jest tak zimno, że wczoraj chorzy leżeli w łóżkach z ręcznikami na głowie. Pochorowały się nawet pielęgniarki. A dyrekcja zaleca jedynie zamykać okna i drzwi ? mówili zatroskani o zdrowie swoich bliskich. Tylko że w takiej sytuacji nikomu nawet nie przychodzi do głowy, aby otwierać okna.
Dyrektor szpitala, Jerzy Filipecki powiedział nam, że w szpitalu wcale nie jest tak zimno, a nawet że ?w budynku jest cieplej niż na dworze?. Powiedział nam również, że zgodnie z przepisami (nie wiadomo jakimi) sezon grzewczy rozpoczyna się 15 października. I tu się pan dyrektor myli, bowiem od wielu lat w żadnych przepisach nie funkcjonuje pojęcie sezonu grzewczego. O włączeniu ogrzewania decyduje zarządca budynku, który na dobrą sprawę może zażyczyć sobie włączenia ogrzewania nawet w środku lata.
W związku z naszą interwencją obiecał jednak, że od środy, 10 października wieczorem i w nocy budynek będzie dogrzewany (w dzień już niestety nie). Pozostaje czekać do 15.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (796) z dnia 12 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »