tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Firma budowlana zatrudni brygadę murarzy. tel. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
21 maja: * w Kraszkowie (gm. Opoczno) dwa zastępy strażaków z PSP i OSP gasiły ok. 0,1 ha poszycia leśnego * w Buczku (gm. Poświętne) pięć zastępów z PSP i OSP gasiło trawy i poszycie leśne na pow. około 0,3 ha * w Jasionie (gm. Żarnów) trzy zastępy z OSP gasiły trawy na powierzchni ok. 0,1 ha * w Joaninowie (gm. Paradyż) trzy zastępy strażaków z OSP gasiły trawy na pow. około 0,3 ha.
22 maja: * w Kraszkowie (gm. Opoczno) cztery zastępy OSP gasiły trawy na powierzchni ok. 3 ha * w Alfonsowie (gm. Paradyż) trzy zastępy strażaków z OSP gasiły poszycie leśne na pow. około 0,5 ha.
23 maja: * w Białaczowie jeden zastęp OSP gasił poszycie leśne na pow. około 0,1 ha * w Przyłęku (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił poszycie na pow. 0,1 ha.
24 maja: * w Opocznie jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze * w Żarnowie jeden zastęp OSO gasił wieńce na nagrobku na terenie cmentarza parafialnego * w Paradyżu jeden zastęp OSP gasił poszycie leśne na pow. około 0,1 ha.
25 maja: * w Solcu (gm. Paradyż), trzy zastępy OSP gasiły poszycie leśne na pow. około 0,4 ha * w Opocznie na ul. Kuligowskiej dwa zastępy z PSP i OSP gasiły trawy na pow. ok. 0,1 ha * w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP i dwa OSP brały udział w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu palącego się samochodu.
26 maja w Paradyżu jeden zastęp OSP gasił poszycie leśne na pow. około 3 arów.
27 maja: * w Błogiem Rządowym (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 0,2 ha * w Zakrzowie (Białaczów) trzy zastępy OSP gasiły trawy na pow. około 1,9 ha.

Miejscowe zagrożenia:
21 maja w Kozeninie (gm. Sławno) jeden zastęp PSP usuwał gałęzie blokujące dostęp bocianom do gniazda.
23 maja: * w Opocznie dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki * w Opocznie w al. Sportowej jeden zastęp PSP zabezpieczał lądowisko dla lotniczego pogotowia ratunkowego.
24 maja: * w Jelni (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP usuwał drzewo przewrócone na jezdnię * w Woli Załężnnej (gm. Opoczno) cztery zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały jej skutki * w Domasznie (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo pszczół z drzewa obok budynku * w Olimpowie (gm. Paradyż) dwa zastępy z PSP i OSP zabezpieczeniu miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (777) z dnia 1 Czerwca 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »