tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
2 kwietnia w Opocznie na ul. Kopernika zastęp PSP gasił trawy na pow. ok. 0,1 ha.
3 kwietnia strażacy gasili pożary traw: * w Olszowcu (gm. Sławno) dwa zastępy OSP na powierzchni ok. 0,1 ha * w Skórkowicach (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP na pow. około 0,1 ha * w Żarnowie jeden zastęp OSP na powierzchni ok. 0,6 ha * w Opocznie przy ulicy Przemysłowej jeden zastęp OSP na powierzchni ok. 0,2 ha * w Drzewicy przy ulicy Kolejowej jeden zastęp OSP na powierzchni ok. 0,1 ha.
4 kwietnia strażacy gasili pożary traw: * w Sędowie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP na powierzchni ok. 0,1 ha * w Opocznie na nasypie kolejowym jeden zastęp PSP na powierzchni ok. 0,1 ha * w Radwanie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP na powierzchni ok. 0,3 ha * ponownie w Opocznie jeden zastęp PSP na powierzchni ok. 0,1 ha.
5 kwietnia pożary traw gasili: * w Gawronach (gm. Sławno) dwa zastępy OSP na powierzchni ok. 0,4 ha * w Opocznie przy ulicy Starzyńskiego jeden zastęp PSP na powierzchni ok. 0,2 ha * ponownie w Opocznie, przy ulicy Przemysłowej jeden zastęp PSP na powierzchni ok. 0,3 ha * w Libiszowie (gm. Opoczno) jeden zastępu PSP na powierzchni ok. 0,2 ha.
6 kwietnia w Opocznie przy ulicy Kopernika, prawdopodobnie w wyniku rozszczelnienia kuchenki gazowej doszło do pożaru w jednym z mieszkań. Pożar został ugaszony przez właściciela mieszkania a działania dwóch zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i sprawdzeniu szczelności instalacji gazowej.
7 kwietnia w Opocznie na ulicy Granicznej jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze.

Miejscowe zagrożenia:
2 kwietnia: * w Grębenicach (gm. Żarnów) jeden zastępu OSP neutralizował plamy z substancji ropopochodnych * w Kamieniu (gm. Sławno) podobne działania prowadził jeden zastęp OSP * w Zameczku (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP wypompowywał zanieczyszczoną wodę ze studni.
3 kwietnia w Kamieniu (gm. Sławno) jeden zastęp OSP usuwał gałęzie utrudniające dostęp bocianom do gniazda.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (770) z dnia 13 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »