tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
20 lutego w Opocznie na ulicy Piotrkowskiej trzy zastępy z PSP i OSP gasiły płonącą drewnianą szopę.
23 lutego w Opocznie na ul. Piotrkowskiej, prawdopodobnie w wyniku niedrożności przewodu kominowego doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia. Właściciel budynku został poinformowany o konieczności okresowego czyszczenia przewodów kominowych.
25 lutego w Opocznie na ul. Wałowej jeden zastęp PSP gasił około 5 arów trawy na nieużytkach.

Miejscowe zagrożenia:
22 lutego: * w Białaczowie jeden zastęp OSP wypompowywał około 40 m3 wody z piwnicy budynku * w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
23 lutego: * w Opocznie na ul. Zakątnej jeden zastęp PSP wypompowywał około 20 m3 wody z hali produkcyjnej * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP usuwał plamę oleju z jezdni * w Krzczonowie (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP wypompowywał ok. 30 m3 wody z zalanego budynku.
24 lutego: * w Woli Załężnej (gm. Opoczno) jeden zastęp OSP usuwał około 90 m3 wody z rozlewiska, zagrażającej budynkowi mieszkalnemu * w Krzczonowie (gm. Drzewica) jeden zastęp OSP usuwał około 50 m3 wody z zalanej piwnicy.
25 lutego: * w Buczku (gm. Poświętne) jeden zastęp OSP wypompowywał około 70 m3 wody z rozlewiska, uniemożliwiającego dostęp do budynku mieszkalnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (764) z dnia 2 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »