tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia:
17 stycznia w Idzikowicach (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP zabezpieczał lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
19 stycznia: * w Prymusowej Woli (gm. Sławno) trzy zastępy strażaków z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, pomagały w dotarciu do osób poszkodowanych w wypadku, usuwały skutki zdarzenia * w Petrykozach (gm. Białaczów) strażacy z dwóch zastępów PSP i OSP zabezpieczali miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
20 stycznia: * w Opocznie na ul. Leśnej jeden zastęp strażaków z PSP neutralizował plamę substancji ropopochodnej.
21 stycznia w Grązowicach gm. Sławno dwa zastępy strażaków z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, wykonywały dostęp do osoby poszkodowanej w wypadku, usuwały skutki zdarzenia * w tej samej miejscowości, tego samego dnia dwa zastępy strażaków z PSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, pomagały ratownikom medycznym w dotarciu do poszkodowanych oraz usuwały sutki zdarzenia.

Pożary:
23 stycznia w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) pięć zastępów strażaków z OSP i PSP brało udział w gaszeniu stodoły i obory oraz pomagało w rozbiórce nadpalonych elementów stodoły.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (759) z dnia 27 Stycznia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »