tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
15 sierpnia w Żarnowie jeden zastęp OSP gasił śmieci w kontenerze.
18 sierpnia w Opocznie na ul. Piotrkowskiej cztery zastępy PSP i dwa OSP gasiły stodołę.
21 sierpnia w Opocznie na ul. Wyszyńskiego jeden zastęp PSP gasił śmieciu w kontenerze.

Miejscowe zagrożenia:
15 sierpnia w Domasznie (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki.
16 sierpnia: * w Drzewicy dwa zastępy PSP i jeden OSP brały udział w akcji ratunkowej na zalewie * w Opocznie na ul. Spacerowej jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os znajdującego się pod balkonem budynku mieszkalnego.
17 sierpnia: * w Klinach (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP neutralizowały plamy z substancji ropopochodnych na jezdni * w Kraszkowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Opocznie na ul. Staromiejskiej jeden zastęp PSP wypompowywał zanieczyszczoną wodę ze studni * w Opocznie na ul. Mickiewicza jeden zastęp PSP usuwał gniazdo os znajdujące się w altance.
18 sierpnia: * w Kozeninie (gm. Sławno) dwa zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwał jego skutki.
19 sierpnia: * w Paradyżu na ul. Przedborskiej jeden zastęp OSP neutralizował substancję ropopochodną na jezdni * w Opocznie na ul. Partyzantów dwa zastępy PSP wypompowywały około 100 m3 wody z zalanej kotłowni szpitala * w Błogiem Rządowym (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał drzewo powalone na drogę * w Opocznie na ul. Staromiejskiej jeden zastęp PSP i jeden OSP wycinały nadłamane konary drzew * w Mniszkowie na ul. Akacjowej jeden zastęp PSP i jeden OSP wycinały nadłamane konary drzew.
20 sierpnia: * w Opocznie w al. Sportowej jeden zastęp PSP zabezpieczał lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego * w Opocznie na ul. Westerplatte jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki * w Małych Końskich (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał nadłamane konary drzewa * w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP zabezpieczały przepompowanie oleju napędowego z uszkodzonego zbiornika i neutralizowały powstałą plamę rozlanego oleju.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (737) z dnia 26 Sierpnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »