tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
26 lipca w Tomaszówku (gm. Sławno) jeden zastęp PSP i jeden OSP wentylowały zadymione pomieszczenie i zabezpieczały miejsce zdarzenia.
28 lipca w Parczówku (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły domek letniskowy oraz zabezpieczały miejsce zdarzenia.
29 lipca w Opocznie na ul. Kwiatowej dwa zastępy PSP gasiły samochód osobowy oraz zabezpieczały miejsce zdarzenia.

Miejscowe zagrożenia:
25 lipca: * w Petrykozach (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP i dwa OSP usuwały konary drzew zwisające nad drogą i linią energetyczną * w Białaczowie jeden zastęp PSP i dwa OSP usuwały nadłamane konary drzew * w Ostrowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i dwa OSP usuwały nadłamane konary drzew * w Świeciechowie (gm. Mniszków) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os znajdujące w pobliżu budynku mieszkalnego.
26 lipca: * w Budkowie (gm. Żarnów) dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP usuwały nadłamane konary * podobne działania w Pilichowicach (gm. Żarnów) prowadziły dwa zastępy PSP * w Stoczkach (gm. Mniszków) jeden zastęp PSP i trzy OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki.
27 lipca: * w Białaczowie dwa zastępy PSP poprawiały plandekę położoną na uszkodzonym dachu * podobne działania prowadziły w Zakrzowie (gm. Białaczów) dwa zastępy PSP, w Petrykozach (gm. Białaczów) cztery zastępy w dwóch gospodarstwach.
28 lipca: * w Ostrowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał glinę zalegającą na drodze * w Żarnowie jednego zastęp OSP usuwał gniazdo os z poddasza budynku mieszkalnego * w Petrykozach (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP i jeden OSP poprawiały plandekę pokrywającą uszkodzony dach * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia oraz neutralizował substancję ropopochodną z jezdni.
29 lipca: * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP neutralizował rozlaną substancję ropopochodną na jezdni * w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) jeden zastęp PSP i dwa OSP wycinały konary drzew zagrażające pieszym * w Opocznie na ul. Kopernika jeden zastęp PSP usuwał rój pszczół z balkonu budynku mieszkalnego * w Ostrowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo szerszeni z poddasza budynku mieszkalnego.
30 lipca: * w Paradyżu na ul. Koneckiej dwa zastępy OSP usuwały plamę oleju z jezdni * w Różannie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo szerszeni z budynku gospodarczego * w Dzielnej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce zerwania linii energetycznej * w Wójcinie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP neutralizował plamę substancji ropopochodną.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (734) z dnia 5 Sierpnia 2011r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »