tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
30 maja: * w Miedznej Drewnianej (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP i dwa OSP gasily ok. 20 arów płonącego poszycia leśnego * w Januszewicach (gm. Opoczno) dwa zastępy PSP i dwa OSP gasiły płonącą stodołę.
31 maja: * w Strzyżowie (gm Drzewica) doszło do pożaru stodoły oraz dwóch budynków gospodarczych. Z ogniem walczyły jeden zastęp PSP i trzy OSP * w Opocznie na ul. Partyzantów dwa zastępy PSP gasiły i oddymiały piwnicę * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze.
1 czerwca: * w Opocznie na ul. Skłodowskiej?Curie doszło do pożaru i zadymienia w piwnicy budynku wielorodzinnego. Dwa zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia i usuwały jego skutki * w Antoniowie (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i dwa OSP gasiły ok. 15 arów trawy * w Opocznie na ul. Skłodowskiej?Curie jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze * w Drzewicy na ul. Kolejowej dwa zastępy OSP gasiły ok. 5 arów trawy * w Brudzewicach Kolonii (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP i cztery OSP gasiły stodołę.
2 czerwca: * w Konstantynowie (gm. Mniszków) jeden zastęp PSP i cztery OSP ewakuowały zwierzęta z płonącej obory oraz gasiły budynek.
3 czerwca w Opocznie na ul. Przemysłowej jeden zastęp PSP pgasił ok. 10 arów trawy.
4 czerwca: * w Wąglanach (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił 2 ary trawy * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze.

Miejscowe zagrożenia:
30 maja: * w Opocznie na ul. Moniuszki jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce zdarzenia oraz usuwał plamę z substancji ropopochodnej * w Alfonsowie (gm. Paradyż) jeden zastęp PSP i jeden OSP usuwał gniazdo pszczół * w Stużnie (gm. Opoczno) podobne działania prowadził jeden zastęp PSP * również w Mroczkowie Gościnnym gniazdo pszczół usuwał jeden zastęp PSP.
31 maja w Opocznie na ul. Norwida, jeden zastęp PSP pomagał policji dostać się do jednego z mieszkań przez okno.
1 czerwca: * w Opocznie na ul. Piotrkowskiej dwa zastępy PSP zabezpieczały miejsce zdarzenia i usuwały skutki kolizji drogowej * w Opocznie na ul. Moniuszki jeden zastęp PSP usuwał plamę substancji ropopochodnej * w Mroczkowie Gościnnym gm. Opoczno jeden zastęp PSP usuwał pszczoły.
2 czerwca: * w Opocznie na ul. Szewskiej jeden zastęp PSP naprawiał uszkodzone w wyniku burzy, gniazdo bocianie * w Celestynowie (gm. Sławno) jeden zastęp PSP usuwał rój pszczeli * w Opocznie na ul. Kopernika jeden zastęp PSP usuwał nadłamany konar drzewa.
4 czerwca: * w Paradyżu na ul. Koneckiej jeden zastęp PSP usuwał rój pszczeli z dzwonnicy kościelnej.
5 czerwca: * w Parczowie (gm. Białaczów) jednego zastęp PSP usuwał rój pszczeli * w Jelni (gm. Drzewica) trzy zastępy PSP i OSP zabezpieczały miejsca wypadku drogowego. Jedna z osób poszkodowanych transportowana była przez strażaków do pogotowia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (726) z dnia 10 Czerwca 2011r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »