tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Miejscowe zagrożenia:
21 marca w Klinach (gm. Opoczno), jeden zastęp PSP wycinał gałęzie uniemożliwiające dostęp bocianom do gniazda.

Pożary:
21 marca: * w Wygnanowie (gm. Sławno), prawdopodobnie na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej doszło do pożaru budynku gospodarczego. W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy (jeden z PSP i trzy OSP. W wyniku pożaru spaleniu uległa część zwierząt hodowlanych, zgromadzone siano i słoma a także dach budynku. Podczas ewakuacji zwierząt ranna została właścicielka gospodarstwa, której pomocy udzielił zespół pogotowia * w Drzewicy jeden zastęp OSP gasił ok. 0,5 ha trawy.
22 marca: * w Bronowie (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP gasił ok. 0,1 ha trawy * w Dąbrówce (gm. Drzewica) trawę na pow. 1,5 ha gasiły trzy zastępy z PSP i OSP * w Sitowej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił 0,2 ha trawy.
23 marca: * w Drzewicy jeden zastęp OSP gasił 0,5 ha trawy * w Kraszkowie (gm. Opoczno) podobne działania na pow. 0,1 ha prowadził jeden zastęp OSP * w Skroninie (gm. Białaczów) jeden zastęp OSP gasił trawę na pow. ok. 0,3 ha * w Opocznie na ul. Jana Pawła II dwa zastępy PSP gasiły ok. 0,4 ha trawy * w Radoni (gm. Mniszków) podobne działania na pow. 0,4 ha prowadził jeden zastęp OSP * w Woli Załężnej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP gasił trawę na pow. 0,5 ha.
24 marca: * w Sławnie trawę na pow. 0,4 ha gasił jeden zastęp OSP * w Zakrzowie (gm. Białaczów) podobne działania na pow. 0,9 ha prowadziły trzy zastępy PSP * w Drzewicy trawę na pow. 0,1 ha gasił jeden zastęp OSP * w Opocznie: na ul. Świerkowej jeden zastęp gasił 0,1 ha palącej się trawy, w al. Sportowej podobną powierzchnię palącej się trawy gasił jeden zastęp PSP * na ul. Staromiejskiej na terenie zakładu produkcyjnego doszło do pożaru kotłowni, który gasiły dwa zastępy PS i jeden OSP.
27 marca w Opocznie: * na ul. Kościelnej jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze * na ul. Granicznej podobne działania prowadził jeden zastęp PSP * na ul. Świerkowej dwa zastępy PSP gasiły trawę na pow. 0,5 ha * na ul. Janasa dwa zastępy PSP gasiły śmieci zgromadzone w nie zamieszkanym budynku.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (716) z dnia 1 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »